| Uzu_Ovidiu_1968 a întrebat:

Buna seara am un Allwiew A5 Smiley..imi cere Privacy Protection Password...ce trebuie facut? ..multumesc

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ai uitat parola de siguranţă, atunci trebuie să-ţi accesezi contul google + parola...
Dacă nu le ştii sau le introduci greşit, atunci poţi face hard reset.

Poţi încerca să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" cu metoda explicată la linkul :
https://www.youtube.com/watch?v=K7kkWr3PLKY

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Sau, duci telefonul la un Service.

Toate cele bune.