| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara! Ce aţi alege între iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 6 Plus? De ce?

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

6 plus, arata cel mai bine si este mai marewinking

| Stephanie20 a răspuns:

In primul rand daca vrei neaparat sa aleg dintre Iphone, as alege 6. Mi se pare destul de bun, nu este o diferenta vizibila intre plus si S si cel normal, poate marimea este mai mare.
Recomand 6.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nici unul, ca nu fur banii de nicaieri, ii muncesc. Pot lua telefoane de 2 ori mai bune la juma' de pret. Si stai sa vezi Huawei P10 sau Xperia XZ Premium cand vor ajunge pe piata...

| Adelina1995 a răspuns:

Iphone 6, micut elegant si fiabil.