| Karina17K a întrebat:

Salut TPU! Ce ați alege între iPhone 13 și 14? iPhone 13 va mai fi relevant în 2024? Dar iPhone 14 pentru 2025?

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

13! Nu face prostia să cumperi IPhone 14. Este o risipă totală de bani. Sunt exact aceleași telefoane, doar că IPhone 14 mai are un update software în plus și un core la procesor. Dar asta nu este nimic semnificativ. Cât despre relevanță, ține cont că sunt oameni care încă folosesc IPhone 7 în ziua de azi.