| Dragooos a întrebat:

Buna seara mi-am facut un cont icloud. problema e ca nu am stiut ca trebuie sa pun si o adresa de email valabila sa activez contul am pus o adresa care am crezut ca o voi folosi. adresa care imi zice ei este dragosgeorge19@yahoo.com... iar eu nu am acesta adresa si acum nu mai pot face alt cont sad ma poate ajuta cineva pot modifica adresa aceia?

2 răspunsuri:
| AlecuAlex a răspuns:

Nu poti sa iti faci alt cont dc?

| Dragooos explică (pentru AlecuAlex):

Pentru ca un cont Icloud se poate face o singura data gratuit pe un Iphone.sad