| kamichu7 a întrebat:

Revin cu o intrebare, daca se poate. Stiti cumva daca exista posibilitatea ca atunci cand suni o persoana in reteaua Orange si intra mereu mesageria vocala de fapt telefonul respectivei persoane sa nu fie inchis, ci sa am restrictie? Adica numarul meu, de exemplu, sa fie pus la blocare apelant? Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| antigoni a răspuns:

Nu. De obicei cand esti restrictionat, primesti din start reject (respins), asa stiu din experientele mele.

| kamichu7 explică:

Multumesc frumos, Antigoni!