| AlinNnw0w a întrebat:

Ce inseamna cand suni pe cineva si intra mesageria vocala? Scz ca am dat adolescenți

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Il are inchis sau nu are semnal in zona in care se află.
Ii apare si lui notificare ca a fost sunat de catre cineva.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca:
- poate fii intr-o alta conversatie cu altcineva
-ori este intr-o zona unde nu are semnal,
-ori are telefonul inchis.

| dullcat a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa suni din nou, dupa un timp, nu sa interpretezi varii motive tehnice.

| Catrice a răspuns:

Multe lul depinde dacă a intrat direct sau a sunat și a intrat după un timp

| Ilovedinero a răspuns:

Daca a " bipait" inainte ori a inchis el ori nu a auzit telefonul( este un nr de secunde pentru care suna)
Iar daca a intrat direct ori nu are semnal ori telefonul e inchis ori are cartela scoasa ori nu ai tu semnal.