| Passenger95 a întrebat:

Buna si la multi ani tuturor! Am o intrebare legata de aplicatia WhatsApp (folosesc un telefon iPhone 4s). Vreau sa citesc niste conversatii mai vechi de pe WhatsApp (4 luni) si problema este ca dupa ce incarc conversatiile de pe aproximativ 2 luni mi se blocheaza telefonul, iese din aplicatie si revine in meniul principal ca sa zic asa. Ma gandesc ca poate sunt incarcate prea multe conversatii si nu face fata, nu stiu. Are idee cineva cum as putea ajunge la acele conversatii fara sa mi se blocheze telefonul, fara sa am probleme de genul?

O zi placuta happy

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Da, le trimiti prin email, le descarci pe calculator, si le citesti acolo. Bafta!

1 răspuns:
| Passenger95 explică:

Mersi fain!