| Paula003 a întrebat:

Sunt in reteaua Orange as dori sa ii trimit unei persoane 1 euro ( aceea persoana este tot in reteaua Orange ), dar ea este in perioada de gratie. daca eu ii trimit acel euro, o sa il poata folosi? multumesc

Răspuns Câştigător
| AlexandrulS a răspuns:

Mi se pare ca poti. adica eu am trimis pe Vodafone de pe abonabent neplatit si inchis. si a merswinking

2 răspunsuri:
| IAmTheLegendary a răspuns:

Salut! Daca esti in reteaua Orange sau in Vodafone, Cosmote etc, poti trimite un euro sau cati euro vrei tu! Si merge daca ii trimiti 10 euro sau 1 euro..Treaba e ca:sa nu vorbeasca mult, pentru ca 1 euro se consuma foarte repede. Sper ca te-am ajutat happy

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Da, poti sa transferi credit unui alt utilizator, daca sunt indeplinite conditiile de transfer credit. Poti verifica informatiile aici http://www.orange.ro/prepay/transfer-ro.html. Contul PrePay catre care vei transfera creditul va primi o perioada activa de 5 zile in care va putea sa il foloseasca.
O zi buna,
Orange Helpers