| IonelaMV a întrebat:

Bună TPU,acum ceva timp când avem net prin wi-fi mergea google maps și imi gasea locația, dar acum când am net prin web'n'walk nu merge să-mi găsescă locația în care mă aflu. Puțin ajutor?(Am telefon Samsung wave Y).Dau fundiță.

3 răspunsuri:
| AlexDynamo1996 a răspuns:

Sar pute sa nu ai gacute saterile pentru internet du-te la Vodafone, Orange cosnote depinde la ce retea esti si spune-le sa iti trimita mesaj cu setarile pentru internet
pe wifi i-ti merge si fara setari pentru ca ia IP-urile din rooter dat daca e pe cartele nu mergepentru ca nu ai IP

| IonelaMV explică (pentru AlexDynamo1996):

Am setărie pentru net, am net... după cum vezi mai sus ''am net prin web'n'walk '' net gratis, dar nu merge să-mi găsescă locația, problema e la google maps...

| AlexDynamo1996 a răspuns:

Foarte simpu te duci la cosmote si rezolva ei!