| IonelaMV a întrebat:

Bună tpu.Am un telefon Samsung Wave Y,am avut parolă la el și apoi după câteva zile am încercat să mi-o schimb,dar nu mergea,spunea că este parola incorectă.
*Pot umbla în telefon dar nu mai pot pune parolă la telefon.
Știe cineva cum îmi pot schimba parola dacă nu o știu?
Please,un răspuns concret, dau fundiță. :*

4 răspunsuri:
| AntonioTony07 a răspuns:

Pai, de ce iti trebuie, neaparat parola? pentru prieteni, parinti, etc?big grin

| IonelaMV explică (pentru AntonioTony07):

Da Tony, să nu-mi umble colegii, nu înțelegi? Răspuns CONCRET! Hello deșteptarea! GORILO laughing

| AntonioTony07 a răspuns (pentru IonelaMV):

rolling on the floor) ok, am inteles. pai. nu prea am cu ce te ajuta.
incearca sa te duci undeva la setari, si cauta "Resetari Fabrica" si vezi daca ai "Toate" sau "Unele" si dai resetare TOATE

| IonelaMV explică (pentru AntonioTony07):

Da,nu merge pentru că după ce apăs imi spune:
Reinițializare Reinițializare setări, Reset.la val.din fabr.am apăsat pe Reset.la val.din fabr. Resetați toate valorile și ștergeți toate datele?-Resetați toate valorile și ștergeți toate datele? Această operație nu poate fi oprită dacă este pornită-Da-PAROLĂ TELEFON...Pam pam sad