| Callinn a întrebat:

Am comandat un Samsung Galaxy S3 Neo. Ce parere aveti despre acest telefon?

Răspuns Câştigător
| EdiNuStie a răspuns:

Am un prieten care l are. Este genial. Muzica se aude foarte bine, videoclipurile de pe net si pozele se vad perfect imi place ecranul. Ruleaza jocurile fara lag. Sa l stapanesti sanatos

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa spun, telefon acesta e super genial. Adica in loc sa dai foarte multi bani pe un telefon cu aceleasi caracteristici, ai dat un pret acceptabil pe un telefon grozav.
Sa ai grija de el! E fain rau de tot!

| Callinn explică:

Multumesc mult! Trebuia sa aleg dintre S3 Neo si Samsung Grand Prime...dar mai bun e Neo la pocesor si Ram...iar Grand Prime are doar Camera mai mare pe fata(5 mgp) si ecranul cu 0.2 inchi.

| VibeTrix a răspuns:

Si eu am de putin timp. E foarte bun, si foarte frumos. Este perfect, nu am gasit nici un defect la el