| Ph3nom95 a întrebat:

Ce parere aveti despre un telefon Samsung Galaxy Mini?

2 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Luand in considerare raportul calitate-pret e ok zic eu si are si un design misto; din pacate nu prea stiu ce sistem de operare ca sa pot sa iti zic mai multe dar oricum cred ca merita banii aiatongue

| ralluca03 a răspuns:

Are android ca sistem de operare. Este foarte bun telefonul, am auzit numai pareri bune despre el, l-am butonat si eu la Orange si mi s`a parut super, merge foarte usor touch-ul. Si este si ieftin, doar 550 ron, depinde de unde il iei. O sa-l cumpar si eu in curand.