| Georgiaanat a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru. De o luna mi-am pus gand sa imi iau iphone 4s. eu am un Samsung Galaxy S Plus. Insa mama mea nici nu vrea sa auda, zice ca ea nu e "Fabrica de bani", s i-am spus asta varului meu, care si el la randul lui a zis ca mi-l da pe al lui.
E in stare foarte buna si vrea doar 1000 lei pe el, dar nu stiu cum as putea sa o conving pe mama.
Pareri?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar 1000? vai vai, du-te la munca

| Goldenboy97 a răspuns:

Altii nu au ce manca si tu te rogi de mamica ta sa-ti cumpere iphone 4s.
Hahaha...trist sad

| Raptorz a răspuns:

Pitzipoanca vrea iPhone alb, vai fata.
Nu-ti ajunge telefonul actual. vrei *** iPhone.
Mama ta poate n-are bani. ca *** vrei c-am multe + milogul ala de varu-to cine stie ce-a facut cu el de ti-l da la 1000ron.
Are dreptate ca nu e fabrica de bani. daca vr iPhone munceste! nu sta toata ziua pe facebook.

| AlexDaniel7293 a răspuns:

Galaxy S Plus mi se pare foarte bun. iPhone 4s nu mi se pare ca ar fi mare smecherie de telefon.