| MontanDewDarkBerry a întrebat:

tongue... Am o intrebare care telefon este mai bun Samsung Galaxy mini sau Samsung Galaxy Ace? De ce? Nu stiu care sa mi`l cumpar si am nevoie de ajutorul vostru.

Răspuns Câştigător
| MHems a răspuns:

Eu zic sa-ti cumperi, daca nu ti-ai cumparat deja un Samsung Galaxy Ace S5830, deoarece este mai bun pentru. ca are un procesor de 800Mhz iar Samsung Galaxy Mini are un procesor de 600. Samsung Galaxy Ace are camera de 5mp iar Samsung Galaxy Mini are de 3. 15 sau de 3mp. Samsung Galaxy masoara 3. 5 inches, iar Samsung Galaxy Mini masoara 3. 15 inches. Samsung Galaxy Ace este mult mai elegant decat Samsung Galaxy Mini deoarece este asemanator cu un model iPhone 4. Al meu este f. f. bun! Bateria de la Samsung`ul meu tine in jur de 6-7 zile cu Wi-Fi pornit, Bluetooth pornit etc... Merge f. repede pe net, dau cautare si imediat imi gaseste ce vreau. A da si am dat 829. 17 lei si isi merita banii, deoarece merge foarte bine. Nu mi s-a intamplat niciodata sa mi se inchida sau alte probleme. Am multe aplicatii. Deci sfatul meu este Samsung Galaxy Ace. Daca ai bani mai multi poti sa iti iei Samsung Galaxy S II sau Samsung Galaxy Note.

| MHems a răspuns (pentru MHems):

Am uitat sa mentionez ca si eu am Samsung Galaxy Ace S5830 si am si un Samsung Galaxy S II, iar fratele meu are Samsung Galaxy Note

7 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Ace, mini este mic!

| Elektro a răspuns:

Ace rolling eyes...

| Elektro a răspuns:

Ace rolling eyes...
600mhz vs 800
3mp vs 5mp
ecran mai mare...
etc.

| Casa a răspuns:

Eu spun sa ti-l iei Samsong Galaxy Ace petru ca e mai bun si are mai multe programe.

| marinka25 a răspuns:

Samsung Galaxy mini nu e atit de mic cum spuneti e foarte bun eu am Samsung Galaxy mini si nu ma jalui deloc, e primul telefon atit de bun al meu, are tot ce iti trebueshte. eu teash ssfatui sa cumperi Samsung Galaxy mini

| SlayeR541 a răspuns:

Casa....Samsung Galaxy Ace nu are mai multe programe decat Samsung Galaxy Mini....au acelasi sistem de operare (Android). Eu am un Galaxy Mini dar iti recomand si un Galaxy Ace avand in vedere ca Ace e mai nou si mai bun happy.