| Marylol a întrebat:

Buna TPU am o intrebare a comandat cineva vreun telefon sau orice alt ceva de la evomag.ro? cum i-a fost facuta livrarea produsul a venit sigilat sau nu?

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Evomag sunt foarte seriosi, chiar astazi am luat de la ei o tableta si au fost finuti si m-au asteptat peste program. transportul este gratuit in Bucuresti si gratuit peste o anumita valoare si in tara. In cazul in care cumperi online si este o problema cu pachetul, telefonul, si ma refer la orice tip de problema inclusiv ca pur si simplu nu iti place culoarea de exemplu, sunt obligati sa ti-l schimbe sau sa iti dea banii inapoi (legea cumparaturilor online). Eu zic sa cumperi cu incredere de la ei, au multe produse si cu preturi mai bune decat emagul: http://bit.ly/evomag-it

2 răspunsuri:
| VladLungu a răspuns:

Da,produsul vine sigiliat si nou. Dupa cum am vazut eu sunt mai ieftine produsele pe eMAG.

| SpecialistIT a răspuns:

Mai bine cumperi de la MediaDOT, acolo vei fi ajutat imediat si cu sfaturi de bun simt, in afara ca avizate si corecte.
. Inafara ca au preturi super mici, ai si ansamblare PC GRATIS (la garaj platesti enorm) si ai si update de bios la placa de baza GRATIS (la garaj iarasi platesti enorm) peste faptul ca la garaj toate componentele sunt mult mai scumpe.
Inafara de asta, uite ce showroom frumos au in Bucuresti: http://www.mediadot.ro/showroom