| c8cilu a întrebat:

am o intrebare am un mobil Nokia n97mini s-i cand il conectez la acumulator nu incarca ( acumulatorul este nou) doar palpaie un beculet.ce pot face?sad

Răspuns Câştigător
| Awesoman a răspuns:

Inseama ca acumulatorul s-a ars ori este stricat. Du-te cu el la furnizor, o sa iti zica mai multe, iar un acumulator original costa in jur de 50 ron iar unul neoriginal in jur de 15-30 ron. Sper ca te-am ajutat.

Funda?

1 răspuns:
| c8cilu explică (pentru Awesoman):

Da bro!big grin mersi a rebuit doar un sock la bateriebig grin