| Christyan a întrebat:

am o intrebare. Cum pot afla apelurile pierdute, adica cine m-a sunat si nu i-am raspuns pe telefon fix Romtelecom. Precizez ca telefonul are display. Este un Gigaset Siemens. Ofer funda! Scuzati Categoria, am nevoie urgent!

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Apesi redial

| Christyan explică (pentru CristiDinBucuresti):

De unde?, explica-mi mai concret te rog frumos!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Christyan):

Salut pe telefon există o tastă pe care scrie mare redial apăsînd acea tastă vei putea vedea pe display toate numerele de telefon efectuate si primite, iar dacă ai telefon bun vezi si zilele in care au fost apelate sau primite aceste apeluri.

| Christyan explică (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc pentru efortul tau, dar pe telefonul meu nu exista tasta astabig grin

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Christyan):

Salut toate telefoanele cu taste au asa ceva, inafară de cele vechi de pe vremea comunismului, cele cu disc, alea nu au, caută atent si bine poate este dosită tasta incit nici nu i ti dai seama că o ai, ce marcă e telefonul?

| Christyan explică (pentru CristiDinBucuresti):

Siemens Gigaset AP14H

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Christyan):

Cel m ai bine uită te in manualul de prezentare a telefonului, acolo explică fiecare buton ce rol are.

| Christyan explică (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc pentru ajutor

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Christyan):

Păi nu te am ajutat cu nimic.

| Christyan explică (pentru CristiDinBucuresti):

Te-ai sacrificat! apreciez asta!

| kzd a răspuns:

Ori apeso redial, ori verifizi in istoric( ar trebui sa ai acolo niste sageti si dai si tu stanga/ dreapta sa vezi in istoric ce numar a sunat cand).

| Christyan explică (pentru kzd):

Nu are nimic...nu cred ca pot vedea! multumesc oricum!

| kzd a răspuns (pentru Christyan):

O zi buna!