| ЖAngelOfLoveЖ a întrebat:

Am o intrebare legata de expedierea unui apel catre o persoana pe reteaua Orange. Cand dau sa trimit apelul, imi da robotul raspuns: Casuta vocala a abonatului si imi da un numar, iar dupa spune: Dupa ce ati ascultat mesajul vocal inregistrati-l sau ceva de genul si daca nu mai vreti sa il ascultati, apasati tasta de inchidere. Dupa imi insiruie niste numere 1 pentru ceva, 2 pentru altceva si tot asa. Dar faza este ca mesajul pe care i l-am trimis acum cateva zile, a fost expediat. Oare sa fie din cauza ca persoana respectiva nu are semnal? Va rog frumos ajutati-macrying. DAU FUNDA crying.

Răspuns Câştigător
| kissuletzz a răspuns:

Persoana respectiva nu are semnal sau retea atata tot. funda?

2 răspunsuri:
| ЖAngelOfLoveЖ explică (pentru kissuletzz):

O.k. mersi de ajutor. Scuze ca nu ti-am dat de mai devreme, dar nu eram pe site.

| kissuletzz a răspuns (pentru ЖAngelOfLoveЖ):

Te-ai scuzat deja dandu-mi funda si ai fost iertat.