| Anonim2132 a întrebat:

am o problemă, am un galaxy s3 si langa semnal imi tot apare un ochi si dupa 2-3 sec. dispare, de ce imi apare? si ce ii de facut? dau funda

Răspuns Câştigător
| Extraterestru2 a răspuns:

Hei! Si eu am un Galaxy S3 si ochiul ala iti apare din cauza ca ai pornit Repausul Inteligent. Trage cu 2 degete in jos ( acolo unde ai ceasul si bateria ) mini meniul ala si pune click pe repaus inteligent. Dupa nu o sa iti mai apara. Funda? happy

4 răspunsuri:
| SheWolf2000 a răspuns:

"Ochiul " acela apare deoarece iti detecteaza tie ochii. Cand te uiți fix la ecran apare iar cand iti misti privirea dispare. Funda? P.s. Eu am un Samsung Galaxy S4 si imi apare la fel.

| Anonim2132 explică:

Daa acum mi-am dat seama ca de acolo era

| TheTimeKiller a răspuns:

Iti detecteaza ochii, ca sa nu se stinga ecranul.Asta nu e o problema, e o optiune, o activezi daca-ti place/daca-ti este folositoare.

| Extraterestru2 a răspuns (pentru Anonim2132):

Ma bucur ca te-am ajutat!