| Cαmeℓiα a întrebat:

am o problema cu telefonul,am in el o cartela si cand incerc sa trimit mesaje cuiva de la munte nu le primeste iar cand ii trimit de pe abonament merge, de ce? Cum pot face sa primeasca mesajele si de pe cartela? Dau fundita la cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| StYle3 a răspuns:

Orice telefon are un program de redirectionare a apelurilor sau a mesajelor in cazul tau mesajele sunt problema incearca sa umbli in setarile telefonului la sectiunea retea si acolo o sa gasesti redirectionare apeluri sau mesaje...dezactiveaza optiunea si apoi o sa primesti tu mesajele.

| Cαmeℓiα explică:

Pai,am un Samsung Galaxy Ace si doar ce l-am primit si nu stiu unde sa intru sad