| danielahopes a întrebat:

am o problema cu telefonul.
Este ORANGE NIVO, cand ii bag cablul de date in laptop nu-mi merge, nu-mi apare nimic. Eu de obicei folosesc cablul de daye pentru a scoate poze pe care le fac cu telefonul, pe calculator merge sa scot pozele, dar pe laptop nici macar nu-mi apare ceva, adica bag cablul de date in laptop si nu merge...
Stie cineva ce i-as putea face sa mearga? sad
Am windows 7. Fundita. :O3

Răspuns Câştigător
| crysty098 a răspuns:

Buna trebuie sa umbli la setarile telefoului si trebuie sa dai transfer de date prin USB nu prin bluetooth funda?