| denyzo a întrebat:

Am o problema de cateva saptamani cu messengerul pe telefon.
Nu inteleg de ce mi se dezinstaleaza singur cateodata, cand stau pe el. Cand ma duc pe magazin play si caut "messenger" imi apare "instalati", si bineinteles ca nu il instalez. Dau repornire telefonului si ca sa vezi, am din nou aplicatia. Am mai vorbit cu cineva despre aceasta problema si la fel i s-a intamplat.

Ce poate fi si asta? :/
Funda!

Răspuns Câştigător
| Dominate a răspuns:

Intra la setari aplicatii, dezinstaleaza l, da i restart la telefon si apoi instaleaza l sin nou.Asa am patit si eu de curand si a functionat varianta asta. Bafta big grin

2 răspunsuri:
| ionutborcea a răspuns:

O eroare a telefonului da-i un rest la telefon si eati din nou mesenger nu se va mai dezinstala pentru ca ai sters o parte din virusi acumulati funda?

| Mimo2 a răspuns:

Cel mai probabil e un bug
Mai bine te uiti la aplicatii si vezi daca o ai!
Setari > aplicatii > aplicatii instalate ( sau ceva asemanator, depinde de modelul telefonului tau )