| DexterM14 a întrebat:

Buna TPU.Vreau sa-mi instalez pe telefon niste aplicatii si jocuri din aplicatia Google play. Dupa ce dau instalati,instalarea incepe, dar dupa putin timp imi spune ca instalarea a esuat din cauza unei erori(400).De ce imi tot apare asta? Multumesc.

2 răspunsuri:
| cezarelzaharel a răspuns:

Nu sunt sigur dar daca mai ai jocuri pe el poate nu mai ai memorie si ori mai stergi din ele ori le muti pe card. Sau este posibil ca conexiunea la internet sa iti creeze probleme. Ai incercat si cu altceva mai mic de exemplu un wallpaper sa vezi daca merge?

| DexterM14 explică:

Pai am un card de memorie si pe el am vreo 3 GB liber.Probabil am probleme si cu conexiunea, dar nu mereu.