| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor. Am Iphone 4s care a fost jailbreakuit, dupa care din greseala am sters Cydia, apoi i-am facut un update si un restore prin Itunes si acuma nu mai vrea sa mi se activeze. Imi spune sa astept cateva minute si nu se intampla nimic. Ce pot face? Putin ajutor si niste raspunsuri cat mai la subiect va rog. Dau fundabig grin!

1 răspuns:
| Andrei1099 a răspuns:

Punel in dfu mode si fai jailbreak un tutorial http://www.youtube.com/watch?v=cxKDo9aF4pQ