| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac restore la un iphone 3gs versiunea 4.3.3 si este jailbreakuit, dar nu vreau sa-i sterg jailbreak-ul. Ce pot face sa-i fac un restore fara sa sterg cydia? Atunci daca nu stiti, macar stiti ce inseamna "other"? Ca imi apare pe itunes other 1, 27 gb, si vreau sa sterg acel "other", daca stiti la ce se refera other sa-mi spuneti si mie va rog! Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa faci restore la o alta versiune daca ai facut Jailbreak la telefon! De fapt poti sa faci dar se pierde jailbreak-ul si nu vad rostul. De ''other '' - nu stiu nimic! REPET->daca faci restore pierzi jailbreak.

1 răspuns:
| NoNameW a răspuns:

stii jos la itunes scrie de ex. photo=0, 9 gb ocupat filmele =x gb ocupat book=x... ocupat si dupa vine others adica memorie ocupata de alte programe cum ar fi jocuri, programe