| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o dilema, am un Nokia c6 si am activa extraobtiunea xplore de la cosmote din nu stiu ce motive nu pot folosii cei 100 gb primiti, salvez setarile cum imi spune in mesaj dar degeaba cand vreau sa ma conectez primesc eroare ba mai mult nu mai pot intra nici pe ovi aveti idee de ce? Sau ce as putea face?

1 răspuns:
| Bibiuca a răspuns:

Poate ai primit prea multe seturi de date. Incearca sa stergi toate setarile si apoi faci din nou o noua setare.