| DomnisoaraLove a întrebat:

kiss happy Am si eu o intrebare: Cum pot baga muzica pe telefon prin cablu de date? Va rog sa-mi spuneti toate etapele. Multumesc! Dau fundita si vot. O zi frumoasa kiss happy :X

Răspuns Câştigător
| stefan573 a răspuns:

1. Baga cablul de date, tip USB, in calculator, apoi capul al doilea, in telefon.
2. Intra in folderul din My Computer, apasa pe folderul detectat de windows, respectiv SAMSUNG/NOKIA sau ce tip de telefon ai.
3. Intra in locul unde vrei sa pui melodia/melodiile.
4. Selecteaza-le, COPY, apoi PASTE acolo.
5. Ai rabdare sa se copieze.
6. Voilla.

3 răspunsuri:
| DieBitch a răspuns:

Păi bagi cablul de date în calculator respectiv telefon și aștepți. După aceea îți apare "open files view" sau ceva asemănător depinde de telefon. Dai clik și o să-ți apară fișirele cu poze, muzica, video etc. și intri la muzică și o iei din pc (copy) și dai (paste) în telefon unde ai muzica. baftă!tongue

| SimpluAndrei a răspuns:

Iti va aparea un fisier dar trecuie sa ai card de date in telefon sau daca comp tau are blututh ar fi mai simplu

| glavanmihaidaniel a răspuns (pentru stefan573):

Mesi m-a ajutat mult