| Sergiuuuuu a întrebat:

am si eu o intrebare nu stiu ce telefon sa aleg Nokia lumia 730 sau Nokia lumia 925? care credeti voi ca e mai bun? big grin

10 răspunsuri:
| angi_4331 a răspuns:

Logic...lumia925...

| CosminComan75 a răspuns:

Eu zic lumia 925!

| Olariu_Andrei_1993 a răspuns:

Eu zic că Lumia 730 ar fi mult mai bun decât Lumia 925. Am şi eu Lumia 730 şi mă împac foarte bine cu el. Merge strună. Acum nu ştiu ce să zic... Alegi după placul tău. Sper că am fost de folos. Fundiţă? laughing

| Otto2014 a răspuns:

Nokia lumia 925 e mai nou, deci e mai bun.

neluL
| neluL a răspuns:

Eu zic Nokia Lumia 730 pentru ca:
- ai un sistem de operare mai nou
-camera din fata este mai buna, 5mpx
-procesor mai performant Quad core, 1200 MHz, ARM Cortex-A7
-memorie expandabila pana la 128 GB
-bateria te tine mai mult
-este model mai nou decat 925
-este Dual-SIM
-pretul mai mic
Diferentele nu sunt mari dar eu as tine cont de ele!

| Andy_Andrey_1994_N4dY a răspuns:

Crede-ma, pentru camera ai putea alege lumia 730, dar doar pentru camera, in rest, pentru gaming, browsing si baterie + media arntrebui sa alegi lumia 925. Am uj prieten care are lumia 925 si e foarte multumit de el

| kikisefu10 a răspuns:

Lumia 730 este mai bun happy
Are procesor Quad core, 1200 MHz, ARM Cortex-A7 si zic ca e bun...

| RaduTN a răspuns:

Nokia Lumia 730! Are display-ul mai mare, are procesorul mai performant, memoria este pana in 128gb fata de Nokia Lumia 925 care are memoria pana in 32gb, camera pe fata mai buna, dar pe spate este cu 1, 3mpx mai slaba, si are OS Windows Phone 8.1.

| Sergiuuuuu explică:

Nu stiu ce sa aleg sincer sunt la acelasi pret amandoua nu ma intereseaza asa de tare camera de fata ...si imi ajunge 16 gb are cineva lumia 925 sa-mi dea niste detalii maii multe?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Nokia Lumia 730, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......o5c0bq.php

Toate cele bune.