| denisfurnica a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu o pereche de casti LG le-am cumparat de la piata cu 5 lei si azi nu stiu de ce nu merge una doar daca tin telefonul intr-o parte care ar putea fi problema? mufa este de LG subtire lata DAU FUNDA big grin
nu accept raspunsuri sa cumpar altele

8 răspunsuri:
| ElenaMaria1979 a răspuns:

Buna!
Problema s-ar putea sa fie de la un contact imperfect! Adica se intrerupe de langa mufa. Este posibil sa fie acolo problema.
Bafta!

| darrio2007 a răspuns:

Nu accepti dar asta e.Cumpara-ti altele.La 5 lei cat crezi ca pot fi de bune? Casti bune de la 15-20 de lei in sus.Esti constienta ca ai luat niste jafuri.Altfel nu scriai asta in intrebare.

| LTAA a răspuns:

5 lei dai, 5 lei fac!

| theodorafemme2001 a răspuns:

Sunt stricate! Nu ti-ai pus intrebarea ca de ce sunt atat de ieftine?

| denisfurnica explică (pentru LTAA):

Au mers 3 luni de zile de cand le-am cumparat.

| denisfurnica explică (pentru theodorafemme2001):

Nu aveau cum sa fie stricate le-am verificat si au mers 3 luni de zile s-au sunt sigur ca intins firele de langa mufa

| denisfurnica explică (pentru ElenaMaria1979):

Poate ai dreptate dar problema e de la casca care o bag in ureche!

| ElenaMaria1979 a răspuns (pentru denisfurnica):

Da, este foarte posibil sa fie o problema la firele ce intra in acea casca. Adica sa se fi rupt un fir din cele 2 fire, nu se mai face contact si de aici, nu mai functioneaza!