| Cortex a întrebat:

Buna ziua stimati cetateni. Vreau sa conectez o pereche de casti la telefonul meu Samsung dar mufa nu potriveste, e mufa simpla de merge la laptop. Puteti sa imi recomandati un adaptor pentru a cauta unul asemanator in Uk? stiu sa vorbesc engleza dar doar sa ma duc la magazin sa cumpar ceva care nici nu stiu exact ce trebuie sa fie, prefer sa va intreb pe dumneavoastra.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ce model e?

| Cortex explică (pentru Wr3nch):

1meje0002

| Wr3nch a răspuns (pentru Cortex):

Ma refeream la modelul telefonuluo. Castile au o mufa de 3.5 sau 2?

| Cortex explică (pentru Wr3nch):

Telefonul e Samsung a8. Mufa castilor e de 3.5.