| RoxanaGhost a întrebat:

Am un HUAWEI Ascend Y530 si nu merge sa salvez pe memoria interna poze sau muzica, doar aplicatii...De la ce poate fi?

Răspuns Apreciat de Editori
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai card micro sd ar trebui sa se salveze si in memoria interna. Dar poate ca nu ai memorie disponibila. Numai aplicatiile se salveaza automat in memoria interna a telefonului. Cred ca ai ceva probleme la telefon.

4 răspunsuri:
| kanechy a răspuns:

Este din setari!

| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Va trebui sa mergi in setarile telefonului si sa cauti unde sa stocheze datele si fisierele! Mai exact in Stocare!

| RoxanaGhost explică (pentru nopainkiller):

Am incercat...Stocare implicita e setata pe mem. interna si cand am incercat sa mut niste melodii de pe card in mem. interna mi le-a sters...

| kanechy a răspuns:

De salvat nu are cum sa nu se salveze, altfel nu te lasa sa faci nici macar o poza! Daca ai cardul introdus e posibil sa isi seteze singur sa salveze poze si fisiere personale pe card