| Soare_Dorina_1999 a întrebat:

Bună TPU!

Am un IPhone 4 și până acum 5 minute îmi mergea sunetul foarte bine.

Acum nu se aude nimic.

Nu pot să ascult muzică,nimic.

Am umblat la setări, am apăsat și pe butoanele de Volum și nu îmi apar liniuțele acelea ca de obicei.
Menționez că nu am udat sau stricat telefonul, și atunci când mă sună cineva se aude soneria și totul este perfect.
Îmi vibrează când primesc mail-URI.

Vă rog ajutați-mă!

Dau funda!

2 răspunsuri:
| anamaria13b a răspuns:

Incearca sa il lovesti putin. asa a patit si prietenul meu, incearca doar.

| TheCosmin02 a răspuns:

Cu porcariile astea de iphonuri te poti astepta la orice dar numai la lucruri bune nu

auzi sa lovesti un telefon ca sa mearga (clar iphonul e o porcarie fara pereche)

daca nu te-ai loat ceva de calitate ex: Samsung normal ca patesti asa

eu am un s4 de mai bine de 2 ani si in afara ca sa zgariat foarte putin ecranul nu are absolut nimic si nu am avut nici o problema niciodata cu el.