| Alexandru_Alex_1986_p189 a întrebat:

Salut,am un iPhone 4, mergea foarte bine pana intr-un moment in care a inceput sa nu se m-ai auda pe nimic! pe YouTube,pe jocuri,nimic,dar când m-a suna cineva se aude, si se aude si ce vorbește persoana.Am respectat telefonul dar nimic. Când dau la Siberia mai tare sau mai mic volumul nu apar liniuțele,si când încet sa dau sonorul mai mare sau mai mic nu apare, Ce sa fac?

1 răspuns:
| iwefgOficiall a răspuns:

Anseamna ca ai stricate ori butoanele ori difuzorul trebuie dus la servis.