| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Am un iPhone 5c, cumparat recent. Am o problema cu sunetul... Cand primesc apel de la cineva doar vibreaza, desi nu am umblat la setari.si ca sa ma asigur ca nu am umblat am resetat configurarile ca la inceput. Si pe facebook messenger am notificarile online (sunet+vibratie) dar la primirea unui mesaj si nu se aude nimic...Si am la setari activat sunet cand apas pe taste si sunet la blocarea iPhone-ului dar nu se aude nimic.
Cand am cumparat iPhone-ul mergea sunetul, se auzea la apel...
E urgent! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Alex00566 a răspuns:

N'ai ce s aii faci..si mie mi-a facut asa 2 zile si dimineata a mers happy Asa ca asteapta.a patit ceva. S-a udat sau l-ai scapat..Sau l-ai strivit..trebuie sa ii fi facut ceva fara sa stii..Nu te ingrijora.O s aisi revina. happy Funda?

1 răspuns:
| AndreeaM1 a răspuns:

Nu avea nimic laughing era dat de la un buton exterior in lateral pe silențios.