| lacoste98 a întrebat:

Am un iPhone 4s. Versiune le iOS de 7.0.4. Vreau sa imi actualizez soft-ul, dar at cand intru la actualizare software, nu imi gaseste actualizre. Am asteptat destul timp, dar nu mi-a gasit versiunea noua! Am folosit si iTunes, ca-sa imi actualizez de pe PC, dar in timp ce se descarca, imi vine eroare: cica memorie plina! Ce ee de facut? Ma puteti ajuta cumva?

Răspuns Câştigător
| superwoman135 a răspuns:

Nu sunt foarte sigura daca mai poti sa iti faci iOS 7.1.2 ( eu pe acesta il am ), deoarece ultima versiune este iOS 8.1.1 dar încearcă! Tot ceea ce trebuie sa stii ca ar trebui sa ai ceva memorie liberă ( ca de exemplu iOS 8 parca 4 gb pentru ca vine si cu 3 aplicați ) sper ca te-am ajutat restul cu iTunes merge la fel doar ca poate nu iti ca mai da eroare

1 răspuns:
| notefree a răspuns:

Nul acctualiza il vei duce cu lag.