| Douapuncteicsss a întrebat:

Am un Nokia lumia 520 si mi se descarca super repede bateria. Tin sa anunt ca mod avion: dezactivat, locatie: dezactivata, luminozitatea redusa gaseste-mi telefonul: dezactivat. Am nevoie de ajutor. multumesc

4 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Daca are garantie du-l la garantie spunandu-le ca nu te mai tine bateria dar daca nu ai garantie cumparai alta baterie

| NYK4u a răspuns:

Incearca aplicatia: Batery Doctor, daca nici cu aceasta bateria nu tine mai mult, inseamna ca trebuie cumparata alta noua.

| IonutGaby a răspuns:

Probabil este de vina bateria. Poti sa o schimbi.

| viotedy a răspuns:

Incearca sa-l incarci inainte de a muri bateria de tot.Nu-l inchide niciodata.