| eumisu a întrebat:

Am pierdut un Nokia lumia 520. Cand l-am pierdut aveam aplicatia "gaseste-mi telefonul" dezactivata. Il pot gasi daca aplicatia este dezactivata, sau se poate sterge aceasta aplicatie? Politistii cum il gasesc? ..multumesc

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Zilele trecute s-a dat la stiri ceva de genul, cu o tableta.Au localizat aceasta tableta dar politia nu are baza legala pentru a o recupera decat daca proprietarul are actul de proprietate al obiectului.

| Stefy21Love a răspuns:

Simplu...poti sa pui un afis cu recompensa!

| eumisu explică (pentru Stefy21Love):

Ce raspuns competent! Cine crezi ca e prost sa mi-l aduca? Sa fim seriosi. Eu am intrebat daca poate fi gasit de politie, da sau nu.

| Chitcanean_Valerich_1994 a răspuns:

Intra pe windowsphone.com daca ai avut cont Microsoft o sa til arate pe harta ca la Here Maps

| Jugaru_Eugen_1972 a răspuns:

Cum pot verifica unde am telefonul