| MNIDenisa a întrebat:

Am un Nokia Lumia 710. si nu stiu cum sa trimit prin Bluetooth o melodie unei prietene. Nu am niciun fel de setare la melodii, gen.,, trimitere prin bluetooth" :-s. Va rog, cine stie..sa-mi spuna si mie happy.Dau funda si va multumesc anticipat.(Scuzati categoria)

1 răspuns:
| elizasedai a răspuns:

Am o colega ce detine tot un telefon din marca Nokia-Lumia si din cate stiu, nu poti trimite prin bluetooth nimic. Am incercat cu ea si nu are aceasta optiune in telefon.