| SmArTy90 a întrebat:

Salut,am incercat sa-mi trimit o melodie prin bluetooth de pe un Samsung pe un Nokia lumia 800, ma gasea dar nu se trimitea. oare de ce? Si inca ceva, nu pot sa trimit videoclip prin bluetooth de pe Nokia lumia 800. Stie cineva sa-mi spuna?

4 răspunsuri:
| SmArTy90 explică:

Dar pe Nokia asta lumia 800 se poate actualiza la windows 8? Si daca da exista vreun risc ceva ar avea vreo problema daca as actualiza?

| alexxy9832 a răspuns (pentru SmArTy90):

Windows 7; 7.5; 7.8; sunt construite pe un tip de nucleu...cand a aparut windows 8 acesta era construit pe un alt tip de nucleu diferit de 7. Cu alte cuvinte nu poti trece de la 7.8 la windows 8 crying(

| SHHS a răspuns (pentru SmArTy90):

Nu se poate actualiza la Windows 8

| SHHS a răspuns:

Salut si eu am avut un Nokia lumia 900 cu Windows 7.5 apoi mil l-am actualiza la 7.8 si tot nu puteam trimite nimic de pe el, si eu am icercat sa trimit de pe Samsung ceva melodie si n-a mers si apoi meam dat seama ca e de vina Windows asta slab, nu vei putea trimite niciodata de pe el pe un alt telefon android sau alt telefon, si mi-am schimbat telefonul si am luat unu cu Windows 8 si am putut trimite la orce telefon, SPER CA TEAM AJUTAT.