| Seba_Seby_1995 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace si mi se tot inchide singur.Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| anne2196 a răspuns:

Si mie mi se inchide dar la mine e din cauza ca am dat cu el pe jos si acum s-a tampit laughing

| Seba_Seby_1995 explică (pentru anne2196):

laughing si imi tot spune ca cartela SD a fost indepartata

| An0nYmMm a răspuns:

Daca mai ai garantie la el du-te si dul de unde l-ai cumparat.
Daca nu mai ai garantie du-te la un service GSM si o sa iti spuna daca e din cauza la soft sau ai luat vreun virus ceva.
Sper ca am fost de folos!
Funda big grin?

| anne2196 a răspuns:

Sigur nu ai dat cu el pe jos laughing?, din ce imi descrii tu seamana foarte bine cu simptomele de la telefonul meu laughing

| xxx8 a răspuns:

Dai un reset total daca nici asa ori este de la baterie (mi s-a intamplat) ori este defect