| IulicaBiancutza a întrebat:

Am un Sony Xperia M2 si am software-ul 4.4.4. (KitKat). Pe internet spune ca in luna Iulie (anul 2015) Sony va da software-ul 5.0.1(Lollipop) pentru Xperia M,M2, ...etc. Astăzi este 21 Iulie si nu a apărut nimic. Voi aveți Lollipop? (cei care au un telefon din Xperia M series) Dau funda.;(

1 răspuns:
| doleasergiu a răspuns:

Probabil e din cauza operatorului. Official se lanseaza pe site, imaginea de flash.Dar depinde de operatorul tau, cand e gata sa il lanseze. Sper ca te-am lamuritwinking