| Ellena27 a întrebat:

Am un telefon fix care imi da dureri de cap...Cand sun pe cineva acesta suna o singura data sau deloc iar apoi suna ocupat chiar daca numarul apelat nu este ocupat. Pot primi telefoane si are ton.Am umblat la setari, l-am deconectat dar tot nimic. Orice idee, sfat e bine venit. Multumesc! Funda pentru cel care rezolva problema. happy

1 răspuns:
| 3v1lM1nD a răspuns:

Poate sta STS ul de tine si numai ajunge apelul unde trebuie.
Eu zic sa faci proba cu un alt telefon, iti fac eu unu cadou nou nout cu fir si butoane.
Imi spui daca il vrei si al tau este.

Spor!