| MariaCocoiulian a întrebat:

am un telefon luat de la Vodafone codat este vorba de un sagem 527 luat acum 3 - 4 ani. pot sa il decodez?
daca da, unde si cat costa.
cel mai bun raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| alexander2134 a răspuns:

Te poti duce la unirii este cel mai ieftin acolo iti va lua 30 de lei este fix la pasajul de la sf.Gherorge

8 răspunsuri:
| MariusMz a răspuns:

Salutare, da, daca te duci intr-un magazin Vodafone ar trebui sa il decodeze contra sumei de 10 lei sau 50 daca inca ai abonament.

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Trebuie sa te duci la un magazin Vodafone si il decodezi.Nu stiu daca iti va lua bani si daca iti ia nu stiu cati.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate decoda!

Acest telefon trebuie dus la un centru Vodafone ( preferabil la magazinul de unde l-ai achiziţionat ) pentru decodare.
Ar trebui să coste până în 50 lei, mai ales că este un model foarte slăbuţ.

Toate cele bune.

| MariaCocoiulian explică (pentru MariusMz):

Pai nu l-am luat la abonament si mersi pentru raspuns!

| MariaCocoiulian explică (pentru bursuc001):

Ok, multumesc toate cele bune!

| MariaCocoiulian explică (pentru alexander2134):

Multumesc ai castigat!

| MariaCocoiulian explică (pentru MariusMz):

Multumesc toti ar fi trebuit sa luati fundita dar din pacate nu se poate multumesc!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru MariaCocoiulian):

Cu plăcere!

O seară frumoasă.