| Istrati_Cosmin_1998 a întrebat:

Am un telefon pe nume Vodafone 858 si recomandatimi niste jocuri si aplicatii pentru el.

Răspuns Câştigător
| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Buna! Acestea sunt niste aplicatii pentru telefonul tau!

3gwtachdog-este pentru a vedea cat ai vorbit, cat MB in internet mai ai cate sms, minute etc.Pe scrut nu trebuie sa mai dai la 123.

Avast! Mobile: Este un anti virus foarte bun.

Batery defender: Iti creste durata bataerie cu 2-3 zile da depind esi cate tii deschise pe el, si iti arata cat la % mai ai.

Eu ti-as mai spune sa descarci un Wallpaper este un Galaxy S3 Dandelion are acea papadie si merge perfect.

GO Wether: este o aplicatie care arata vremea, ora, etc.Trebuie internet la ea dar daca ai wirles este perfect.

Cateva jocuri: Diamond Blast, Jeweles, Angry Birds, Fruit Ninja, Driver san fracisco, Talking Tom Cat, Drawing, PicsArt si cred ca merge si Pou!
Fundita?