| Lerkkik a întrebat:

Recomandatimi un telefon bun va rog

4 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Vrei un telefon bun? Sau un telefon bun si la pret ok?
Eu am S3, si ti-l recomand din toata inima, pentru ca pe el ai ce vrei tu, iar acum e chiar la preturi ok pe eMAG. Ma mai gandesc uneori sa imi iau iph, dar apoi ma gandesc asa " De ce as vrea sa dau atata pe un telefon care are cam aceleasi chestii, doar camera mai mare? " in plus, pe Samsung sau alte telefoane mai mari poti vedea un film sau un clip lejer, pe ecran mai marisor, fata de iph.

| kRedhead a răspuns:

Orice smartphone de la Allview si LG. Cauta-le site-ul oficial pe google si alege-ti ce iti place.

| Biițăăă a răspuns:

Înainte să folosești un telefon "bun", verifică-ți gramatica.

| Măădiii a răspuns:

Samsung Galaxy S2 / Samsung Galaxy S3