| Vio199 a întrebat:

as dori sa-mi cumpar un telefon. Imi puteti recomanda ceva? M-am gandit la Samsung Galaxy Grand. Dar care este mai bun? Samsung Galaxy Duos, Prime, Max, Neo, 2. Sunt mai multe si nu stiu care e mai bun. Ma puteti sfatui?

5 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Eu iti recomand un Samsung Galaxy Note (4) de exemplu...

| tomy2000tbogdanetne a răspuns:

Eu,îți recomand Samsung galaxy:s2, s3, s4, s5 sau s6/s6 edge care a fost lansat azi, telefoanele aste doar daca ai bani intre 1000-6000 Ron, dar daca nu vrei ceva mai performant eu îți recomand Samsung galaxy Trend Plus, il am eu si nu am nici o problema cu el, si in primul rand seamănă foarte mult cu s3 si s4 mini, si e chiar mai performant, si e mai ieftin:

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Grand Max, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......3f7n9a.php

http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| Morenna10 a răspuns:

S4

| georgiana2100 a răspuns:

Buna. Eu am Samsung galaxy grand și e foarte bun eu în ador are memorie poti sa Iti descarci orice aplicatie. Pup