| iavan a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi aczitionez un Lenovo a328 ma voi juca si peb web il tine bateria? prinde wi fi? e bun? are viteza in jocuri si pe web? multumesc!

Răspuns Câştigător
| alexcoman34 a răspuns:

Cred ca se va descurca are 1GB RAM, android 4.4 deci e foarte bun la pretul ala, un procesor la fel de bun si o baterie de 2000 amperi am avut si eu un Lenovo asemanator, la jocuri nu avea probleme doar la sunet se auzea foarte incet happy

BAFTA!

2 răspunsuri:
| iavan explică (pentru alexcoman34):

Cat costa telefonul?

| alexcoman34 a răspuns (pentru iavan):

Uite o oferta pe emag.ro http://www. emag.ro/search/Lenovo%20a328 dar din pacate telefonul este resigilat, dar nu o problema mare asta... Pretul in jur de 350 de lei