| GheorghiuIoana a întrebat:

As vrea sa imi vumpar de la Emag un Ipod Touch, in rate. Stiti cumva daca imi da telefonul pe loc sau ma suna sa il iau dupa ceva timp?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Ipod e mp3, nu telefon și da, ti-l da după ce completezi actele.

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Ipod din punctul meu de vedere e cam nefolositor pe lângă un Iphone.

| GheorghiuIoana explică (pentru RobertMoon):

Deocamdata vreau ceva doar pentru muzica si jocuri. Am deocamdata un Samsung S5 si imi ajunge laughing.

| GheorghiuIoana explică:

Scuze, acum mi-am dat seama de greseala. eram ingandurata ca sunt mai nehotarata de fel big grin.

| GheorghiuIoana explică:

Nu stiam ce sa aleg dintre iPhone sau iPod big grin

| GheorghiuIoana explică:

Dar, oricum. ideea in sine conteaza. si apropo. daca mai ai o rata, iti acorda si cea de-a doua?