| Ionut1432 a întrebat:

In curand trebuie sa plec in vacanta. Am telefonul (pentru poze si socializare) si tableta (pentru jocuri sau youtube etc). Si nu stiu daca sa mi vumpar sau nu ceva pentru muzica cum ar fi un ipod, si daca da, ce? ( ipod touch 5th gen, 4th gen, un telefon secundar anume etc )

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Majoritatea telefoanelor sunt dotate cu un player muzical, daca ai unul de calitate poti baga si 1OOO de melodii si nu iti va merge greu! big grin