| Barbu_Denisa_1980 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu ceva.
Vreau un telefon nou si habar nu am ce straight face. imi puteti recomanda?

De preferat Samsung.Si nu unul dinacela imens gen NOTE 2 sau S4/S3 etc. laughing

De marime medie,sa aiba Wi-Fi,sa mearga netul bine, Android, si o camera de maxim 5MP de ce nu thinking

[ a da, si nu prea scump happy ]

3 răspunsuri:
| Mariaaa234 a răspuns:

Pai e mistocut samsungul s3/s2,ai grija ca s4 mi-am luat eu si mi s-a stricat dupa vreo luna.(adica mi s-a blocat, etc.). Altele nu mai stiu care sa fie mai accesibile la pret, Team pupat!

| iflirius a răspuns:

Bună.
Eu am cam așa ceva : http://www.emag.ro/......EZSLNBBBM/

Și îmi place mult, e foarteee micuț, are android,, merge netul bine, are acces la o grămadă de aplicații de la magazin play sau de pe alte site-uri, are 2.0 Mp, dar pare cam de 4. Pozele ies faine. Browsing/E-mail: Are, Memorie : 4Gb stocare, te mai uiți și la alte detalii din linkul de mai sus. :)
Cred că mai e și pe negru dar mi s-a părut mai drăguț pe alb, eu așa am.
Bye :)

| Pebunee a răspuns:

Eu am Samsung galaxy mini S2 si sunt foarte multumita de el happy